Sano – Centrum Zindywidualizowanej Medycyny Obliczeniowej Międzynarodowa Fundacja Badawcza zlokalizowana w Krakowie otwiera rekrutację na stanowisko:

Koordynator zakupów i zamówień publicznych

Lokalizacja: Kraków

Tworząc Centrum Sano przyświeca nam misja wykreowania na mapie naukowej Polski ośrodka badawczego o wysokich standardach jakościowych i etycznych. Jako zespół Sano, do którego Cię zapraszamy, chcielibyśmy stworzyć miejsce prężnie rozwijające dziedzinę medycyny obliczeniowej – nową, ekscytującą gałąź wiedzy i inżynierii, o wysokim potencjale przekształcenia przyszłej ochrony zdrowia.

W obliczu szybkiego tempa rozwoju techniki XXI wieku, wysoka jakość i świetne standardy etyczne muszą iść w parze z efektywnością funkcjonowania takich ośrodków jak Sano. To właśnie na przecięciu tych trzech wartości budujemy nasz zespół naukowców i ludzi wspomagających ich w rozwoju Sano i dziedziny wiedzy, którą zgłębiamy. Dołącz do nasabyśmy wspólnie jeszcze lepiej przyczynili się do pozytywnych przemian jutrzejszej ochrony zdrowia w Polsce, w Europie, i na świecie.

Zadania:

Koordynator zakupów i zamówień publicznych będzie odpowiedzialny/a za dokonanie różnych typów zakupów koniecznych, aby uczynić Sano nowoczesnym centrum badawczym o wysokiej efektywności operacyjnej.

  • Przeprowadzanie procesów zakupowych (od planowania po finalny zakup) zgodnie z wewnętrznymi i zewnętrznymi procedurami, szczególnie w zakresie zamówień publicznych, wymagających przygotowania niezbędnej dokumentacji.
  • Zapewnienie ekspertyzy dla Sano w zakresie zakupów i ich administrowania.
  • Śledzenie zmian legislacyjnych w prawie EU, polskim i w wytycznych dotyczących realizowanych w Sano projektów (EC H2020, POIR); sporządzanie rekomendacji dla zespołów Sano dot. proponowanych zmian w systemie zamówień.
  • Bliska współpraca z działem operacyjnym w celu implementacji strategii, inicjatyw i projektów w obrębie zakupów, koordynacja komunikacji między działem zakupów, a wewnętrznymi interesariuszami.
  • Zapewnienie wkładu w zakresie regulacji dotyczących zakupów, tak aby stale ulepszać sposób prowadzenia zakupów przez Sano.
  • Prowadzenie negocjacji komercyjnych i logistycznych w zakresie zakupów dóbr i usług (do kilku milionów PLN).
  • Zarządzanie bazą zakupową i jej aktywne rozszerzanie poprzez wyszukiwanie nowych dostawców.
  • Prognozowanie potrzeb zakupowych.

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie.
  • Wymagane min. 3 lata doświadczenia na podobnej pozycji w pracy z zamówieniami publicznymi.
  • Wymagana dobra znajomość Prawa Zamówień Publicznych; dodatkowo premiowana będzie znajomość zasady konkurencyjności z Wytycznych dot. Programów Operacyjnych.
  • Doświadczenie w pełnym zakresie zakupów – od małych zakupów ad hoc, przez duże zamówienia i zakupy usług.
  • Doskonałe zrozumienie przepisów Polski/UE w zakresie zakupów finansowanych przez publiczne fundusze (m.in. granty).
  • Doświadczenie w negocjacjach z dostawcami.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Zorganizowany styl pracy, umiejętność pracy z presją czasową i zarządzania wieloma zadaniami naraz.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz pracy w grupie, pasja do pracy w środowisku naukowym i komercyjnym.
  • Proaktywność, umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności programu Excel.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stawianych wymagań oraz zadań.
  • Pracę w start-upie naukowym w Krakowie z dobrą i stabilną kondycją finansową, który ma ambicje stać się europejskim liderem w zakresie prowadzonych badań w medycynie obliczeniowej.
  • Pracę z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania, dbającymi o pozytywne relacje z zespole.
  • Kurs języka angielskiego, jeśli będziesz potrzebować wsparcia w tym obszarze (komunikacja w Sano wymaga posługiwania się językiem angielskim).
  • Dodatkowe benefity takie jak prywatna opieka medyczna czy dofinansowanie do pakietu sportowego będą wdrażane w najbliższym czasie.

Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco, to zapraszamy do przesłania CV.

Poniżej znajdziesz link do aplikowania przez system rekrutacyjny naszego partnera rekrutacyjnego.

Sano jest pracodawcą dbającym o równe traktowanie wszystkich pracowników.

Pamiętaj o klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych: